Калина ‘Давида’

1,440грн

Калина ‘Давида’

1,440грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Посмотреть другие растения в категории:  .
Оцените товар:
12345 (1 голос(а\ов), средняя оценка: 5.00 из 5)
Loading...
Поделитесь ссылкой:

Опис товару

Догляд за калиною навесні

В останні дні березня або перші ― квітня слід провести очищення ділянки від опалого торік листя. Поверхню пристовбурного кола необхідно розпушити. Через деякий час треба провести профілактичну обробку калини фунгіцидами, які зможуть знищити всіх шкідників та патогенні мікроорганізми, що влаштувалися на зимівлю в корі стовбурів та гілок, а також у верхньому шарі ґрунту. Для обробки можна використовувати розчин сечовини (7%), він не тільки знищить хвороботворні мікроорганізми та шкідників, але й стане джерелом азоту, яке так необхідне калині навесні. Однак слід врахувати, що обприскувати рослину сечовиною не можна, якщо її нирки почали розкриватися, інакше вони можуть згоріти.

Приблизно в середині травня виробляють підживлення кущів калійними добривами. Коли калина закінчить цвісти, до ґрунту приствольного кола потрібно буде внести комплексне добриво.
Догляд за калиною влітку

Догляд за калиною влітку

Здійснюйте систематичний огляд кущів на наявність шкідників або ознак захворювань, при необхідності проводять відповідне лікування. У перші дні літа рекомендується зробити обробку калини настоєм тютюну або з червня і до збору плодів систематично обприскувати рослини настоєм, приготованим з лушпиння цибулі, бадилля картоплі чи часнику.

Крім цього влітку калину необхідно систематично поливати, розпушувати поверхню пріствольного кола і видаляти бур’ян.
Догляд за калиною восени

Догляд за калиною восени

Коли з калинового куща опаде все листя, їх потрібно буде згорнути, як і старий шар, що мульчує. Потім рослину обробляють з метою профілактики від різних патогенних мікроорганізмів та шкідників, які воліють зимувати в корі куща або у верхньому шарі ґрунту. Далі поверхню приствольного кола засипають шаром мульчі (перепрілою органікою) або роблять внесення в грунт рідкого підживлення.

Після того, як заморозки стануть стійкими, з рослин необхідно зібрати кисті плодів, після чого їх прибирають на зберігання.

Обробка калини

Калина, як і багато інших садових культур, схильна до різних захворювань, а ще їй можуть завдати шкоди різноманітні шкідники. Щоб убезпечити рослину, знадобиться регулярно обприскувати її з метою профілактики, а роблять це навесні та восени. Щоб позбавитися шкідників, рослини обробляють інсектицидами, для знищення грибкових хвороб застосовують фунгіциди. Бактеріальні та вірусні захворювання є невиліковними. Але слід знати, що різні шкідники та їх личинки є головними переносниками подібних хвороб, тому важливо своєчасно обробляти рослини і не забувати про профілактичні обприскування.

Полив калини

Калина потребує регулярних поливів, які рекомендується проводити 1 раз на тиждень, тим більше, якщо спостерігається спекотний посушливий період. На 1 кущ, який плодоносить, має йти за 1 полив 30-40 літрів води. Молодому кущі не потрібно стільки води, проте поливати його треба так само 1 раз на тиждень. Якщо в літню пору спостерігається велика кількість дощів, то частота поливів, безумовно, зміниться, проте пам’ятайте, що ця рослина є вологолюбною, тому занадто довгі перерви між поливами робити не варто.
Підживлення калини

Підживлення калини

Так як рослині потрібен частий полив, підгодовувати його рекомендується сухими добривами. Їх просто рівномірно розподіляють на поверхні ствольного кола, а тому кущ поливають. Перший раз підгодувати рослину потрібно навесні, під час розкриття листя, для цього під кожен екземпляр висипають по парі великих ложок сечовини. Але роблять таке весняне підживлення тільки в тому випадку, якщо кущі не були оброблені сечовиною по сплячих нирках.

Другий раз калину підгодовують до того, як вона зацвіте, і в цьому випадку використовують добрива, що містить калій. Так, під кожен кущ потрібно висипати по парі великих ложок сірчанокислого калію або 500 мл деревної золи.

Втретє таку рослину підгодовують тоді, коли вона відцвіте. Для цього під кожен екземпляр висипають по парі великих ложок нітроаммофоски.

Четверте і останнє підживлення рослині потрібне лише тоді, коли на зимівлю поверхня його приствольного кола не засипається шаром органіки. Для такого підживлення береться розчин, що складається з 1 відра води, в якому розчиняють по дві великі ложки суперфосфату і сірчанокислого калію. На 1 кущик береться 20 літрів такої живильної суміші.

Додаткова інформація

Висота ~

35-45см

Тип

цветущее растение

🍀 Де купити Калина 'Давида'?

В нашому інтернет-магазині 🌱 "iFlowers" запропоновано широкий асортимент Калина 'Давида', рослини представлені разноманітного сорту, віку, від чого залежить і ціна

🌸 Чи можна побачити реальне фото Калина 'Давида'?

Звичайно, менеджер відправить вам живе фото Калина 'Давида' на Viber перед доставкою

🌸 Ви доставляєте Калина 'Давида' по Україні?

Так, по Києву доставляємо курьєрами, по Україні відправляємо транспортними компаніями-перевізниками

🍀 Як доглядати за Калина 'Давида'?

Для кожної рослини на сторінці представлена коротка інструкція по уходу за рослиною
Гуртові ціни

 

Інтернет-магазин «iFlowers» пропонує Вам такі

ЗНИЖКИ

при загальній сумі замовлення:

від 2500 грн – 5%

 

Ціни можуть коригуватися в залежності від курсу валют

 Знижки на акційні позиції необхідно уточнювати у менеджерів.

Для співпраці із нами на постійних умовах звертайтеся до менеджерів контакти

×
Расписание рабочего дня в магазинах

 

В праздничные дни Нового Года режим работы магазинов будет таким:

ул. Богатырская 3Є 31.12 и 1.01 не работает

пр-т. Лобановского 96 не работает с 31.12 по 02.01 (включительно)

Все заказы оформленные через корзину после 30 декабря будут обработаны 2 января.

С Новым 2017 Годом!

 

 спасибо за понимание:)

×